Reference od zákazníků

                                                         reference 


Petra K.

Praha 

Potřebovala jsem postavit opěrnou zídku pod naším svahem . Od začátku to vypadalo že nikoho na to neseženu . Máme velmí těžko přístupný pozemek na který se mechanizace špatně dostává . Po dlouhém shánění řemeslníka jsem narazila na firmu P.Zajíce , a to úplně náhodou když jsme projížděli Kopidlnem na Novou paku -mimochodem cestou jsme potkaly min, 3eho reklamy -bilboardy. Kontaktovaly jsme pana Zajíce ,který se během několika dní dostavil k nám na pozemek obhlídnout místo realizace . A my jsme měli jasno . Tento člověk nám najednou ukázal co vše by bylo možné zrealizovat ,vysvětlil veškeré výhody i nevýhody a rozpočet sestavil na místě během hodiny .S návrhem i cenou jsme tedy souhlasily . 

Měli jsme na domě a kolem hodně řemeslníků ,ale toto jsme ještě neviděli .

Firma po příjezdu - cca 8 lidí začala ihned pracovat ,výkopy měli hotové ručně snad za 1 den a to jsem myslela že je min,na 3 dny , stavba také velmi rychle a kvalitně . Pan Zajíc s námi během realizace neustále komunikoval a to jak na místě tak po telefonu . Jsem ráda že jsem našla firmu ,na kterou se můžu dále obrátit jak se stavebními pracemi tak i se zahradou . 

Firmu můžu určitě doporučit všem co marně hledají kvalitní a férovou firmu .

Radek Š.

Hradec Králové

 Chtěl jsem  realizovat zpevněné plochy - dlažby cca 20 m2 , nový pletivový plot cca 60 m .

Ocenuji to že  Pan Zajíc  neprodleně co jsem ho oslovil zaslal termín schůzky na místě . A to také dodržel . Dále chci vyzdvihnout  rychlé a slušné jednání P.Zajíce .   Musím říct že Firma  jako taková má celkem pracovité  dělníky ,kteří zbytečně neotálí a nepostávají . Jediné co bych vytknul je to že Pan, Zajíc je na své pracovníky velmi tvrdý a někdy se mi zdálo že to přehání . Ale jinak by to asi takhle dobře nefungovalo . Firmu doporučuji komu se dá ,byl jsem velmi spokojen .

Jiří K.

Nemečice 

Jednalo se realizaci komplet zahrady -od dlažeb až po výsadby . 

Firma vše zvládla v dohodnutém termínu a za dohodnutou cenu .  Nikdo není dokonalý pár výhrad jsem měl ,ale firma ihned věc napravila ,takže já jsem spokojený a budu doporučovat .

Iveta  M.

Ml. Boleslav

Ocenila jsem hlavně to ,že firma zvládá stavební práce tak i vše ostatní kolem domu a zahrady . Slyšela jsme reklamu několikrát na radiu Impuls ,tak jsem zavolala.  Vše jsme dohodly a realizace proběhla naprosto v pořádku ,s prací jsme velmi spokojená a mohu jen dále doporučit .

Karel O.

Březno

Zahrada a dlažba kolem domu 

- Vše proběhlo tak jak mělo , P.Zajíc měl rozpočet na hrubo připravený už při příjezdu na obhlídku místa . Nakonec jsme se dohodly . Firma pracovala ,termín byl splněn ,rozpočet lehce překročen .  Byli jsme s manželkou velmi spokojeni ,budeme dále spolupracovat .

Oldřich  A.

Jičín


Nemám žádné výhrady k práci firmy zahrady zajíc ,byl jsem spokojen a doporučil jsem firmu dále svým kolegům .

Pracovníci jsou svižný a nepostávají  a to i když jejich šéf odjede ,zdá se mi že tam vládne velmi tvrdý režim ,což v dnešní době se jen tak nevidí . Mohu firmu tedy doporučit .

Miroslav V.

Nový Bydžov 

Velmi vstřícná komunikace a poradenství. Vytvoření několika variant cenové nabídky. Námi vybraná varianta se byla schválena a realizována v prúběhu jara, což nám velmi vyhovuje. Tuto firmu doručujeme. 

Jiří H.

Studénka 

Oceňuji vstřícnost při jednání, kvalita prací výborná, byl jsem s firmou spokojen. 

Certifikát spolehlivého dodavatele 

Dřina se vyplatila ....

Nově jsme držiteli certifikátu spolehlivého dodavatele ,o který usiluje spousta firem v oboru stavebnictví 

Další reference

                                                         Reference z webu Poptávej.cz